fofr-nabytek.cz

Obývací sestava alfred iii – dub artisan/černá

Ve slevě výrobek Obývací sestava alfred iii od značky s tradicí a dobrou pověstí BF máte možnost sehnat ještě dnes opravdu výhodně! Zrovna teď v akci za 35 404 Kč.
Obývací sestava alfred iii - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
35 404

Do kategorie obývacích pokojů jsme zařadili kolekci Alfred. Vyjímá se především kombinací materiálů lamina v dekoru dřeva dub artisan a kovových nohou v černé barvě. Prvky skandinávského stylu se zde nezapřou. Korpusy a čílka nábytku v dekoru dub artisan, jsou velmi vydařenou imitací dřeva. Oživení nábytku dodávají černé dekorační pruhy z lamina na bočních stranách, které dokonale ladí s kovovými nohami a úchyty. Díky možnosti objednávat jednotlivé prkvy samostatně, můžete vybavit obývací pokoj, jídelnu, pracovnu nebo studentský pokoj podle vašich představ.

 

Nabízená obývací sestava se skládá z těchto prvků:

– komoda (90x82x40cm – š,v,h)

– závěsná police (150x22x23,5cm – š,v,h)

– tv stolek (150,5x54x40cm – š,v,h)

– konferenční stolek (102×44,5x64cm – š,v,h)

– vitrína s osvětlením (55×193,5x40cm – š,v,h)

– kredenc (90x130x40cm – š,v,h)

 

Oblíbeným kusem nábytku obývacích pokojů nebo jídelen jsou vitríny. Lze do nich umístit dekorace, sklenice nebo jiné předměty. Nabízená vitrína Alfred je vysoká, má dvoje dvířka. Horní dvířka jsou s prosklením, uvitř skleněné police a spodní dvířka jsou plná. Otevírání dvířek je na pravou stranu. Součástí vitríny je osvětlení, které se umisťuje za skleněné police a díky němu bude sestava Alfred působit efektně. Televizní stolek nabízí dostatečný prostor pro umístění televize. Jeho součástí je malá skříňka, šuplík a přihrádka. Co by v domácnosti nemělo chybět jsou komody. Nabízí dostatek úložného prostoru, který je tolik potřebný. Komoda Alfred má tři šuplíky a dvéřovou skříňku. Nad komodu nebo televizní stolek lze umístit závěsnou polici, kde se budou krásně vyjímat dekorace nebo knihy. Pokud se v obývacím pokoji scházíte v hojném počtu, určitě oceníte konferenční stolek, na který si odložíte občerstvení, noviny nebo kávu.

 

Zalíbila se vám kolekce Alfred? Doporučujeme se podívat i na další prvky, které naleznete v souvisejících produktech společně s jejich parametry.