fofr-nabytek.cz

Kolekce doplňků Orange dodá místnostem pozitivní atmosféru. Barvy sršící energii na všechny strany ocení ve svém dětském pokoji jak chlapci, tak dívky. Hodí se však i do ložnicí či obývacích pokojů. Interiér se záclonou Orange bude hned veselejší. Díky zácloně získáte potřebné soukromí a zároveň místnost zůstane osvětlená slunečním přírodním světlem. Na produktu se vyskytuje převážně bílá barva, kterou obklopují úzké svislé pruhy pestré oranžové barvy. Na okrajích poté nalezneme svislé pruhy sladěny do šedého odstínu.

 

Součástí balení jsou plastové háčky, pomocí kterých záclonu snadno upevníte na garnýž. Záclona je vyrobena ze tří různých látek z kombinace polyesteru a bavlny. Díky tomu oceníte snadnou údržbu produktu. Prát můžete klasicky v pračce na 30 stupňů. Chemické čistění by se nemělo provádět. Záclonu můžete i vyžehlit na nejnižší možnou teplotu. Závěs vyobrazen na fotografii vpravo, je možné dokoupit zvlášť. Najdete ho zde nebo níže. 

 

Rozměry záclony Orange jsou 160x260cm (š, v).

 

Doplňkové produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

Kolekce doplňků Orange dodá místnostem vždy pozitivní atmosféru. Barvy sršící energii na všechny strany ocení ve svém dětském pokoji jak chlapci, tak dívky. Hodí se však i do ložnicí či obývacích pokojů. Interiér se závěsem Orange bude hned veselejší. Na produktu se vyskytuje převážně krémová barva, na niž navazuje pruh šedé barvy. Vrchní část poté tvoří pestrá oranžová barva.

 

Součástí balení jsou plastové háčky, pomocí kterých závěs snadno upevníte do kolejničky na garnýž. Závěs je vyroben ze tří různých látek z kombinace polyesteru a bavlny. Díky tomu oceníte snadnou údržbu produktu. Prát můžete klasicky v pračce na 30 stupňů. Chemické čistění by se nemělo provádět. Záclonu můžete i vyžehlit na nejnižší možnou teplotu. Záclonu vyobrazenou na fotografii vlevo, je možno dokoupit zvlášť zde.

 

Rozměry závěsu Orange jsou 160x260cm (š, v).

 

Doplňkové produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

Kolekce nábytku a doplňků Nebula, určená primárně do dětských pokojů, zaujme všechny mladé milovníky tmavých odstínů. Závěs Nebula se však jednoduchým univerzálním designem hodí taktéž třeba do ložnic či obývacích pokojů. Na produktu se vyskytuje převážně odstín světle šedá barvy. Horní část tvoří pás tmavšího odstínu šedé.Součástí balení jsou plastové háčky, pomocí kterých závěs snadno upevníte do kolejničky na garnýž. Produkt je vyroben ze 100% polyesteru. Díky tomu oceníte jeho snadnou údržbu. Prát můžete klasicky v pračce na 30 stupňů. Chemické čistění by se nemělo provádět. Záclonu můžete i vyžehlit na nejnižší možnou teplotu. Záclonu vyobrazenou na fotografii vlevo, je možno dokoupit zvlášť zde.

 

Rozměry závěsu Nebula jsou 160x260cm (š, v).

 

Veškeré produkty patřící do kolekce Nebula naleznete níže v souvisejících produktech.

Kolekce nábytku a doplňků SUPER, zaujme všechny malé milovníky rychlých aut a burácejících motorů. Díky zácloně získáte pro své děti potřebné soukromí a zároveň místnost zůstane osvětlená slunečním přírodním světlem. Design produktu se nese převážně v bílé barvě, kterou zdobí malé obrázky závodních vlajek. Tematické jsou také dva postranní svislé pruhy, jež nesou kostkovaný, šachovnicový vzor, značící cíl závodu.

 

Součástí balení jsou plastové háčky, pomocí kterých záclonu snadno upevníte do kolejničky na garnýž. Záclona je vyrobena ze 100% polyesteru. Díky tomu oceníte snadnou údržbu produktu. Prát můžete klasicky v pračce na 30 stupňů. Chemické čistění by se nemělo provádět. Záclonu můžete i vyžehlit na nejnižší možnou teplotu. Závěs vyobrazený na fotografii vpravo, je možno dokoupit zvlášť zde.

 

Rozměry dětské záclony SUPER jsou 140x260cm (š, v).

 

Doplňkové produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

Kolekce nábytku a doplňků SUPER, zaujme všechny malé milovníky rychlých aut a burácejících motorů. Design závěsu nese typické barvy pro závodění. Červenou oponu doplňuje černobílý kostičkovaný motiv, připomínající cílovou vlajku. Z pod opony trčí barevný semafor, typický pro motorsport. Součástí balení jsou plastové háčky, pomocí kterých závěs snadno upevníte do kolejničky na garnýž. Závěs je vyroben ze 100% polyesteru. Díky tomu oceníte snadnou údržbu produktu. Prát můžete klasicky v pračce na 30 stupňů. Chemické čistění by se nemělo provádět. Závěs však můžete i vyžehlit na nejnižší možnou teplotu. Záclonu vyobrazenou na fotografii vlevo, je možno dokoupit zvlášť zde.

 

Rozměry dětského závěsu SUPER jsou 140x260cm (š, v).

 

Doplňkové produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

Dětský závěs Rally svými vzory a barvami přinese do dětského pokojíčku nápaditost a zábavnou atmosféru. Každý malý závodník si bude chtít užívat soukromí nebo se skrýt před slunečními paprsky právě s tímto originálním závěsem. Lemování ve světle šedé barvě mu dodává eleganci a evokuje nablýskaný kov na závodních autech. Model je vyroben z červených a světle šedých tkanin ze 100% polyesteru. Údržba je velmi snadná, možnost praní v pračce na 30 stupňů na jemné programy zajistí čistší a hygieničtější prostředí pro vaše děti. Pokud budete chtít dodat závěsu nažehlený vzhled, je možné jej žehlit na nízké teploty.

 

K závěsu se perfektně hodí dětská záclona Rally, kterou naleznete níže v souvisejících produktech.

 

 

Rozměry dětského závěsu Rally jsou 145x260cm (š, v).

Dětská záclona Rally svými vzory a barvami přinese do dětského pokojíčku nápaditost a zábavnou atmosféru. Každý malý závodník si bude chtít užívat soukromí právě s touto originální záclonou. Jeho dětský svět zůstane před okolím skryt i když máte okna orientována do ulice. Lemování v červené barvě mu dodává eleganci a výšivky s barevnými proužky patřičnou originalitu a šmrnc. Model je vyroben z bílého voálového tylu ze 100% polyesteru. Údržba je velmi snadná, možnost praní v pračce na 30 stupňů na jemné programy zajistí čistší a hygieničtější prostředí pro vaše děti. Záclonu je možné žehlit na velmi nízké teploty.

 

K zácloně se perfektně hodí dětský závěs Rally, který naleznete níže v souvisejících produktech.

 

 

Rozměry dětské záclony Rally jsou 140x260cm (š, v).

Zařizujete dětský pokojíček pro miminko a hledáte vhodné doplňky? Pak jste tady správně. Krásná záclona je sice speciálně navržena ke kolekci nábytku Ellie, padne však skvěle do každého interiéru. Design záclony je postaven na jemných malých motivech sovy a mráčků. Ty nalezneme ve svislém uspořádání na bílém voálu, jenž je po krajích obklopen světle hnědými pásy látky. Tylová záclona má rozměr 160x260cm a na garnýž ji zavěsíte jednoduše pomocí plastových háčků. Produkt je vyroben z kombinace polyesteru a bavlny, což zaručuje odolnost a také poměrně snadnou údržbu. Prát můžete záclonu klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Chemické čištění by se nemělo provádět. Produkt je však možno přežehlit při nízké teplotě. Možnost dokoupení závěsu ze stejné kolekce, jenž je na fotografii vyobrazen vpravo.

 

Rozměry dětské záclony Ellie jsou 160x260cm (š, v).

 

Veškeré produkty z kolekce Ellie naleznete níže v souvisejících produktech.

Zařizujete dětský pokojíček pro miminko a hledáte vhodné doplňky? Pak jste tady správně. Krásný závěs je sice speciálně navržena ke kolekci nábytku Ellie, padne však skvěle do každého interiéru. Závěsu dominují dvě malé sovičky na hnědém pozadí. Spodní část je tvořena bílou látkou. Vedle sov nalezneme ještě dva hezké prostorové mráčky. Dětský závěs Ellie má rozměr 140x260cm a na garnýž jej zavěsíte jednoduše pomocí plastových háčků. Produkt je vyroben z kombinace polyesteru a bavlny, což zaručuje odolnost a také poměrně snadnou údržbu. Prát můžete záclonu klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Chemické čištění by se nemělo provádět. Produkt je však možno přežehlit při nízké teplotě. Možnost dokoupení záclony ze stejné kolekce, jenž je na fotografii vlevo.

 

Rozměry dětského závěsu Ellie jsou 140x260cm (š, v).

 

Veškeré produkty z kolekce Ellie naleznete níže v souvisejících produktech.

Se záclonou Lincoln oživíte nejen dětský pokoj vybavený stejnojmennou kolekcí. Kombinace krémové, červené a modré barvy padne do většiny dětských pokojů. Navzájem se prolínající tóny barev doplňuje motivační citát, jenž radí dětem, aby si šly za svými sny. Součástí balení jsou plastové háčky, pomocí kterých zavěsíte záclonu na garnýž. Záclona je vyrobena ze směsi polyesteru a bavlny. Díky tomu se může produkt chlubit vysokou odolností a také jednoduchou údržbou. Záclonu můžete vyprat jednoduše v pračce na 30 stupňů. Neprovádějte chemické čistění. Žehlení je povoleno, zůstaňte však u nejnižších teplot. Záclona se nejvíce hodí ke kolekcím nábytku Lincoln a Veronica, jenž naleznete níže. Možnost dokoupení závěsu, jenž je na fotografii zobrazen vpravo. 

 

Rozměry dětské záclony Lincoln jsou 160x260cm (š, v).

 

Doplňkové produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

Se závěsem Lincoln oživíte nejen dětský pokoj vybavený stejnojmennou kolekcí. Kombinace krémové, červené a modré barvy padne do většiny dětských pokojů. Navzájem se prolínající tóny barev doplňuje motivační citát, jenž radí dětem, aby si šly za svými sny. Součástí balení jsou plastové háčky, pomocí kterých zavěsíte závěs na garnýž. Závěs je vyroben z kombinace různých látek z polyesteru a bavlny. Díky tomu se může produkt chlubit vysokou odolností a také jednoduchou údržbou. Dětský závěs můžete vyprat jednoduše v pračce na 30 stupňů. Neprovádějte chemické čistění. Žehlení je povoleno, zůstaňte však u nejnižších teplot. Závěs se nejvíce hodí ke kolekcím nábytku Lincoln a Veronica, jenž naleznete níže. Možnost dokoupit záclonu, jenž je na fotografii vyobrazena vlevo. 

 

Rozměry dětského závěsu Lincoln jsou 160x260cm (š, v).

 

Doplňkové produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

Elegantní závěs Vela dodává obytným prostorům hřejivou atmosféru domova. Tento závěs je šitý metodou plisovaného řasení, což usnadní vám usnadní zavěšení a vy nebudete muset závěs do elegantních vlnek zdlouhavě aranžovat. Závěs díky nižší propustnosti světla snadno vytvoří intimní atmosféru soukromí a ochrání váš zrak pře nežádoucími paprsky slunce. V balení je součástí 12 plastových háčků pro uchycení do kolejnice a 2 zarážky, balení obsahuje jeden kus závěsu. Béžová tkanina je 100%polyester. Závěs je možné prát v pračce na 30 stupňů a jemný program. Žehlit závěs je možné na střední teplotu nebo parním žehlením. Je vhodný do dětského, studentského či obývacího pokoje, případně ložnice.

 

 

Rozměry závěsu Vela jsou 100x260cm (š, v).

Toužíte-li po něžném pokojíčku pro dceru nebo oplýváte romantickou duší a vybavujete místnost pro sebe, srdce vám zaplesá při pohledu na krásný závěs Ballerina s puntíky v lososovém odstínu, jehož složení je 60%bavlna a 40% polyester. V balení je jeden kus záclony o šíři 150cm a výšce 260cm (na fotografii vpravo), záclona se prodává zvlášť. Závěs pověsíte jednoduše do kolejničky, plastové háčky jsou součástí balení. Lze prát v pračce při 30 stupních. Nedoporučuje se používat bělidlo, sušení v bubnové pračce ani suché čištění. Po doprání by nemělo zůstat vlhké v pračce. Žehlit na nejnižší stupeň.

 

Rozměry závěsu Ballerina jsou 140x260x0cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.

Cítíte se v dětském pokoji příjemně, ale pořád máte pocit, že mu něco chybí? Něco, co by ho trochu oživilo? Někdy stačí pár drobností a pokoj pak působí zcela jiným dojmem. Kolekce Jack nabízí kromě nábytku i řadu doplňku. Právě doplňky jsou velmi důležité pro zútulnění pokoje a vytvoření příjemné atmosféry. Dětská záclona Jack s motivem pirátské lebky báječně zkrášlí pokoj. Jedná se pouze o 1ks záclony, závěs s motivem lodi najdete níže v souvisejících produktech. Záclona je vyrobena ze 100% polyesteru. Rozměry záclony Jack jsou 140x260cm.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Jack najdete níže v souvisejících produktech.

Cítíte se v dětském pokoji příjemně, ale pořád máte pocit, že mu něco chybí? Něco, co by ho trochu oživilo? Někdy stačí pár drobností a pokoj pak působí zcela jiným dojmem. Kolekce Jack nabízí kromě nábytku i řadu doplňku. Právě doplňky jsou velmi důležité pro zútulnění pokoje a vytvoření příjemné atmosféry. Dětský závěs Jack s motivem pirátské lodi nejenže zkrášlí pokoj, ale zároveň při spánku zabrání průniku nežádoucího světla. Jedná se pouze o 1ks závěsu, záclonu s motivem lebek najdete níže v souvisejících produktech. Závěs je vyroben ze 100% polyesteru. Rozměry závěsu Jack jsou 140x260cm.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Jack najdete níže v souvisejících produktech.

Výrobek se skládá z jednoho kusu luxusní textilie (na fotografii vpravo) lineárně dělené na dvě šedé části, mezi nimiž závěs osvěžuje bílý pruh s potiskem, prostupujícím celou kolekcí Chloe. Tkanina je ze 100% polyesteru, což zaručuje požadovanou vzdušnost a lehkost. Závěs pověsíte jednoduše do kolejničky, plastové háčky jsou součástí balení. Lze prát v pračce při 30 stupních. Nedoporučuje se používat bělidlo, sušení v bubnové pračce ani suché čištění. Po doprání by nemělo zůstat vlhké v pračce. Žehlit na nejnižší stupeň.

 

Rozměry dětského závěsu Chloe jsou 140x260cm (š, v)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.

Krásná záclona z Voile tylu v bílém provedení s šedým potiskem, jejíž složení je 100% polyester. V balení je jeden kus záclony o šíři 150cm a výšce 260cm (na fotografii vlevo), závěs se prodává zvlášť. Záclonu pověsíte jednoduše do kolejničky, plastové háčky jsou součástí balení. Lze prát v pračce při 30 stupních. Nedoporučuje se používat bělidlo, sušení v bubnové pračce ani suché čištění. Po doprání by nemělo zůstat vlhké v pračce. Žehlit na nejnižší stupeň.

 

Rozměry dětské záclony Chloe jsou 150x260cm (š, v)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.

Výrobek se skládá z jednoho kusu luxusní skládané látky (na fotografii vpravo) vyrobené metodou vytlačování. Tkanina je ze 100% polyesteru, což zaručuje požadovanou vzdušnost a lehkost. Závěs pověsíte jednoduše do kolejničky, plastové háčky jsou součástí balení. Lze prát v pračce při 30 stupních. Nedoporučuje se používat bělidlo, sušení v bubnové pračce ani suché čištění. Po doprání by nemělo zůstat vlhké v pračce. Žehlit na nejnižší stupeň.

 

Rozměry závěsu Ballerina jsou 100x260x0cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.

Doplňky pro doladění místnosti udělají skutečně mnoho. Textilie v trendy pastelové mint barvě přispějí k navození harmonické, klidné a pozitivní atmosféry. Výrobek se skládá z jednoho kusu tylu (na fotografii vlevo). Tkanina je ze 100% polyesteru, což zaručuje požadovanou vzdušnost a lehkost. Záclonu pověsíte jednoduše na kolejničku, plastové háčky jsou součástí balení. Lze prát v pračce při 30 stupních. Nedoporučuje se používat bělidlo, sušení v bubnové pračce ani suché čištění. Po doprání by nemělo zůstat vlhké v pračce. Žehlit na nejnižší stupeň.

 

Rozměry záclony Ballerina jsou 210x260x0cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.

Toužíte-li po něžném pokojíčku pro dceru nebo oplýváte romantickou duší a vybavujete místnost pro sebe, srdce vám zaplesá při pohledu na nádhernou záclonu Ballerina z Voile tylu v lososovém odstínu, jehož složení je 100% polyester. V balení je jeden kus záclony o šíři 150cm a výšce 260cm (na fotografii vlevo), závěs se prodává zvlášť. Záclonu pověsíte jednoduše do kolejničky, plastové háčky jsou součástí balení. Lze prát v pračce při 30 stupních. Nedoporučuje se používat bělidlo, sušení v bubnové pračce ani suché čištění. Po doprání by nemělo zůstat vlhké v pračce. Žehlit na nejnižší stupeň.

 

Rozměry záclony Ballerina jsou 150x260x0cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.