fofr-nabytek.cz

Houpací a zároveň otočné křeslo BUBBLE TYP 2 je jako stvořené pro dlouhé chvíle plné relaxu. Snoubí se v něm moderní design, pevná konstrukce s nerezavějící ocelí i praktické detaily. Nechte se unést do světa, ve kterém starosti nemají místo. Křeslo je vhodné do exteriéru i interiéru. O vaši pohodu se postará i měkoučký polštářek v šedé barvě, který je navíc voděodolný. Závěsné křeslo je k dispozici v transparentním provedení se zlatým rámem. S vaším zahradním společníkem BUBBLE TYP 2 budete odpočinek jednoduše milovat ještě víc.

 

Transparentní část křesla je vyrovena z akrylu. Oděruodolnost textilie podle testu Martindale je 95 000 oděrů. Nosnost křesla je do 100kg. Křeslo je houpací i otočné. Stojan i polstáře jsou součástí balení, díky zipu na spodní straně polštářů jsou potahy snímatelné. V nitřní průměr křesla je 97cm, hloubka sezení je 60 a výška sedu 42cm.

Rozměry závěsného křesla se stojanem BUBBLE TYP 2 jsou 106x135x80cm (š, v, h).

 

Další závěsná houpací křesla naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Houpací a zároveň otočné křeslo BUBBLE TYP 2 je jako stvořené pro dlouhé chvíle plné relaxu. Snoubí se v něm moderní design, pevná konstrukce s nerezavějící ocelí i praktické detaily. Nechte se unést do světa, ve kterém starosti nemají místo. Křeslo je vhodné do exteriéru i interiéru. O vaši pohodu se postará i měkoučký polštářek v šedé barvě, který je navíc voděodolný. Závěsné křeslo je k dispozici v transparentním provedení se stříbrným rámem. S vaším zahradním společníkem BUBBLE TYP 2 budete odpočinek jednoduše milovat ještě víc.

 

Transparentní část křesla je vyrovena z akrylu. Oděruodolnost textilie podle testu Martindale je 95 000 oděrů. Nosnost křesla je do 100kg. Křeslo je houpací i otočné. Stojan i polstáře jsou součástí balení, díky zipu na spodní straně polštářů jsou potahy snímatelné. Vnitřní průměr křesla je 97cm, hloubka sezení je 60cm a výška sedu 42cm.

Rozměry závěsného křesla se stojanem BUBBLE TYP 2 jsou 106x135x80cm (š, v, h).

 

Další závěsná houpací křesla naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Houpací křeslo Embrace se pro vás stane nejlepším přítelem. Každá maminka zná probdělé noci a rána plná únavy. Aby pro vás noc byla pohodlnější a vy si mohla i trochu odpočinout, je tu pro vás houpací křeslo. Plakajícího drobečka vezmete do náručí, usadíte se a příjemné houpání dá vám oběma prostor pro odpočinek. Poté co vaše ratolest krapet odroste, snadno se promění pohodlné křeslo pro čtení pohádek před spaním. Křeslo má ergonomický design a dvě postranní kapsy pro uložení věcí, které musíte mít po ruce. Korpus křesla tvoří konstrukce z habrového dřeva, polstrováno je molitanem o hustotě 30, pro co největší pohodlí. Nohy z habrového dřeva jsou lakovány bílou matnou barvou. Potahová látka je 100% polyester a k jejímu čištění není vhodné používat chemické prostředky, měla by být čištěna pouze mýdlovou vodou s teplotou nepřesahující 30 stupňů. Maximální nosnost křesla je 80kg.

 

 

Rozměry houpacího křesla Embrace jsou 81x104x85cm (š, v, h).

Houpací a relaxační křeslo HARPER.

 

Materiál: látka/dřevo/kov

 

Barva: šedá/přírodní/černá

 

Rozměry (ŠxHxV): 75x83x110 cm, výška sedu: 50 cm, hloubka sedu: 56 cm.

Houpací křeslo BEDVER v bílém provedení.
Rozměry (ŠxHxV): 63x68x70 cm