fofr-nabytek.cz

Noční stolek se zásuvkou olaf – borovice andersen/dub nash

Velmi žádaný produkt Noční stolek se zásuvkou olaf od výrobce se zárukou kvality DOL jde koupit tady nyní trvale výhodně! Nyní za 2 489 Kč.
Noční stolek se zásuvkou olaf - borovice andersen/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
2 489

Tento malý, ale prostorný noční stolek v hloubce pouhých 40 cm a šířce 45 cm ukrývá skvěle organizačně řešený úložný prostor. Nejen že nabízí praktickou otevřenou poličku, ale také zásuvku. Bíle laděný dekor borovice andersen v kombinaci s dekorem dub nash svou barevností spolu s typickým designem nožek ve skandinávském stylu učaruje každému.

 

Celková výška nočního stolku je 50,2 cm a materiál, ze kterého je vyroben, není nic jiného než moderní a snadno udržovatelné lamino. Pozvěte skandinávský styl do své ložnice a užijte si harmonii, která celou místností prostoupí. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16 a 25mm.

 

Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvce se používá kovový mechanismus a kuličková ložiska. Tento stylový nábytek vhodný pro každého a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry nočního stolku jsou 45×50,2x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Olaf najdete níže v souvisejících produktech.