fofr-nabytek.cz

Noční stolek lionel – dub sonoma truflový/bílý lesk

Tento akční a ve slevě kousek Noční stolek lionel - dub od známé značky BF jednoduše můžete sehnat zrovna dneska extra výhodně. K sehnání zrovna v akci za 2 178 Kč.
Noční stolek lionel - dub sonoma truflový/bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
2 178

Představujeme vám nábytek, který  řadíme do obývacích programů, ložnic – kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina (korpusy)/MDF desky(čílka), v barvě dub sonoma truflový/bílý lesk. Program Lionel je variabilní, tzn. díly lze jednotlivě objednávat a můžete tak poskládat sestavu podle vašich představ. Systém Lionel nabízí komody, vitríny, stolky, skříně, postele a další prvky, kterými můžete vybavit domácnost. U vitrín a skříní je možné dokoupit osvětlení. Noční stolek Lionel má šuplík, jehož čílko je v bílé barvě, a otevřený úložný prostor na umístění různých drobností. 

 

Níže, v souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly sestavy Lionel a jejich rozměry. Na fotografiích shlédnete možné varianty programu Lionel. Tlumiče dvířek a šuplíků jsou součástí jednotlivých dílů. Program Lionel nabízí dva druhy nočních stolků (pevně stojící nebo závěsný).