fofr-nabytek.cz

Nebesa nad postel ballerina, textilní část – bílá

Kvalitní a oblíbený výrobek Nebesa nad postel ballerina, textilní část od výrobce s mnohaletou tradicí CLK snadno seženete právě teď v nabídce ve výhodné akci. Akční cena již od 1 950 Kč.
Nebesa nad postel ballerina
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
1 950

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Doporučujeme je použít v kombinaci s konstrukcí pro nebesa Ballerina o rozměrech 100x200cm a 120x200cm, pro postele téže kolekce. Produkt se skládá z 8 kusů tylu. Na každém kusu jsou ručně vyráběné textilie, jako jsou poutka, mašle a ozdobné květiny. Tyl i látka jsou ze 100% polyesteru. Lze prát v pračce jako jemné prádlo a žehlit při nejnižší teplotě.

 

Rozměry nebes k posteli Ballerina jsou 170x210x230cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.