fofr-nabytek.cz

Nástěnná police cos 23 – šířka 120cm – k03 bílá patina

Tento akční produkt Nástěnná police cos 23 - šířka 120cm od skvělé značky MW jednoduše můžete najít momentálně na webu výhodně. Ceny od 1 307 Kč.
Nástěnná police cos 23 - šířka 120cm - k03 bílá patina
Ověřit dostupnost »
Značka: MW
1 307

Kvalitní zpracování a poctivé borové dřevo jsou zárukou pevnosti a dlouhověkosti. Rustikální police, vyrobená z masivního borového dřeva, je ošetřena přírodním včelím voskem, který ji povyšuje na luxusní ekologický nábytek. Selský nábytek nabízíme v několika odstínech moření, od světle bílé až po tmavě hnědou. Vzory si prohlédněte ve fotogalerii.

 

Nabízená masivní police je určena pro zavěšení na stěnu. Její šíře je 120cm a dostatečná tloušťka 3,8cm zajistí pohodlné umístění knih, dekorací a jiných předmětů. Nosnost police je cca 12kg. Součástí balení jsou úchyty na polici.

V nabídce máme i další šíře police, které naleznete v souvisejících produktech.

 

I tento venkovský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká –  prohlédněte si související zboží níže nebo přímo kategorii „selské police“ i „selské regály a vitríny“.

 

 

Z důvodu výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 Kč dle hodnoty nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Dodací lhůta uvedená u zboží započne až po připsání zálohové částky na bankovní účet. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.