fofr-nabytek.cz

Nástavec nad malý psací stůl nebula – černá

Výjimečný produkt Nástavec nad malý psací stůl od značky s dobrým jménem CLK jednoduše pořídíte momentálně na webu napořád výhodně! Teď za akční cenu 3 633 Kč.
Nástavec nad malý psací stůl nebula - černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 633

Nástavec nad stůl Nebula je především multifukční prvek, který ocení každý student. Na černou hlavní desku si může psát poznámky křídou, neboť slouží jako tabule. Zároveň se zde nachází obdélník děrovaného zdobného plechu v černé barvě, na který může připnout poznámky pomocí magnetů. Ve spodní části této prostorné desky je umístěná lišta, kam si odloží tekutou křídu nebo křídy klasické, popřípadě si zde opře sešit s poznámkami.

 

Boční strany nástavce tvoří kovové nohy v černé barvě. Horní designová část z děrovaného plechu poslouží jako odkládací plocha. Její součástí jsou dvě kožená poutka s háčkem. Ta skvěle poslouží například jako věšák na sluchátka. Tento nástavec doporučujeme především nad malý psací stůl Nebula, ale vzhledem ke vzájemné kompatibilitě s kolekcí Gamora, vám jej můžeme doporučit i pro malý industriální psací stůl Gamora.

 

Rozměry nástavce nad malý psací Nebula jsou 114x16x66cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech.