fofr-nabytek.cz

Nástavec k psacímu stolu dylan – bílá/dub světlý

Kvalitní produkt Nástavec k psacímu stolu dylan - bílá/dub od přední společnosti CLK jednoduše seženete tady a teď až neuvěřitelně levně. Nabídka od 3 926 Kč.
Nástavec k psacímu stolu dylan - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 926 4 133 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Širokou variací úložného a odkládacího prostoru disponuje nástavec k psacímu stolu Dylan. Naleznete zde dvě skříňky se zasouvacími dvířkami, umístěné ve vrchní části určené pro školní potřeby a další drobnosti. Dále můžete využít speciálních vestavěných přihrádek na sešity, učebnice nebo časopisy. Nejvyšší část nástavce můžete využít pro umístění dekorace, rostlinek či fotografií. Součástí nástavce je i nástěnka, kterou ocení každý student. Psát vzkazy, poznámky či výpočty mohou jedinci přímo fixem na nástěnku, kterou poté jednoduše smažou hadříkem a nahradí staré záležitosti novými.

 

Příjemně překvapí snadná instalace, kterou zvládne opravdu každý. Nástavec totiž připevníte přímo k psacímu stolu. Nadčasový harmonický design zajistí, že nábytek děti jen tak neomrzí. Výrobce zvolil kombinaci bílé barvy a dekoru dubového dřeva. Nástavec je díky tomu vhodný jak do chlapeckého, tak dívčího pokoje. Hlavním použitým materiálem jsou pevné laminové desky.  Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry nástavce k psacímu stolu Dylan jsou 118x104x29cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Dylan naleznete níže v souvisejících produktech.