fofr-nabytek.cz

Moderní postel irma 140x200cm s úložným prostorem a osvětlením – bílá

Unikátní produkt Moderní postel irma 140x200cm s úložným prostorem od dodavatele se skvělou pověstí BF najdete momentálně v naši nabídce za parádní cenu. Momentálně v akci za 16 582 Kč.
Moderní postel irma 140x200cm s úložným prostorem a osvětlením - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
16 582

Postel bezpochyby patří mezi nejdůležitější nábytek v každé ložnici. Věděli jste, že v posteli strávíme až jednu třetinu našeho života? To už stojí za pořádnou postel, nemyslíte? I když v posteli trávíme tolik času, nevěnujeme jejímu výběru tolik pozornosti, kolik by si zasloužila. Především pak, kolik bychom si zasloužili my. Jste pořád studenty, spíte sami, ale hodně a rádi se roztahujete? Pak je moderní postel Irma s úložným prostorem jako dělaná pro vás. Víte, jaká barva momentálně frčí při zařizování ložnice? Nejvíce oblíbenou barvou je bílá. Tato barva je neutrální a nikdy s ní rozhodně nic nepokazíte. Určitě vás tedy potěší, že moderní postel Irma je právě v bílé barvě.

 

V současné době svádí snad každá domácnost boj s úložnými prostory. Pokud nemáte pro zařízení ložnice dostatek místa, skvělým řešením je právě postel s úložným prostorem. Moderní postel Irma nabízí úložný prostor pod postelí.

 

Postel také nadchne čelem, které může posloužit jako opěradlo ve chvíli, kdy si chcete v posteli číst nebo se posadit a sledovat televizi. Ložná plocha postele je 140x200cm. Součástí postele je kovový rošt. Postel však není vybavena matrací. Z našeho sortimentu můžeme doporučit kvalitní matrace Odette či Air Mono. Tyto produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Moderní postel Irma je vyrobena z kvalitního lamina a MDF a je opatřena ABS hranou o síle 2mm. Postel je částečně v lesku. Rozměry moderní postele Irma s úložným prostorem jsou 161,5×205,5×101,5cm (š, h, v). Součástí postele je LED osvětlení. Všechen nábytek z kolekce Irma krásně doplňují lišty, které jsou dle výběru v barvě bílá nebo wenge. Bílá i wenge lišta jsou součástí ceny a můžete si tak sami při montáži vybrat, kterou použijete.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Irma najdete níže v souvisejících produktech.