fofr-nabytek.cz

Minimalistický psací stůl cody – dub světlý/béžová

Tento žádaný produkt Minimalistický psací stůl cody - dub od společnosti se zárukou kvality CLK snadno můžete získat právě teď v nabídce skutečně výhodně. K sehnání zrovna v akci za 4 178 Kč.
Minimalistický psací stůl cody - dub světlý/béžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
4 178 4 642 Kč Sleva -9%

Patříte mezi milovníky přírodního a jednoduchého nábytku? Pak by vás mohl zaujmout psací stůl Cody, který je zhotoven v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Stůl se nese v minimalistickém stylu, jeho design je čistý a bez zbytečných doplňků.

 

Pracovní deska stolu je dostatečně velká a můžete na ni umístit notebook, psací potřeby i dokumenty. V zadní části pracovní desky se ukrývá prostor na drobnosti, které potřebujete mít u sebe při práci u stolu. Kovové nohy jsou zkřížené a působní moderním dojmem. Stůl si umíme v kanceláři i dětském a studentském pokoji. Stůl je vyroben z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry psacího stolu Cody jsou 130x70x75cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.