fofr-nabytek.cz

Matrace romantika kašmír 20 – 120x200cm

Nejprodávanější výrobek Matrace romantika kašmír 20 od skvělé značky HA je k získání tady a teď právě ve slevě. Výhodně teď u nás za 10 550 Kč.
Matrace romantika kašmír 20 - 120x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
10 550

Jde o vysoce robustní, ortopedickou matraci, která je vhodná také pro alergiky. Pánevní zóna s upravenou tuhostí pomáhá správně rozložit tlak v oblasti kyčlí.  Matrace má masivní 2 cm vysokou vrstvu 100% kokosových vláken pro tuhost a stabilitu, zvýšenou oporu při vstávání.

Charakteristická je vysoká nosnost a tuhost – tužší strana (barevná) do 150 kg, měkčí strana (bílá) do 130 kg. Potah je dvoudílný, s kašmírovými vlákny, pratelný do 60°C. 

 

Pánevní zóna (žlutá) – pomáhá správně rozložit tlak v oblasti kyčlí

CubeCare profilace (oranžová) – snižuje tlak na tělo. Každá kostka reaguje samostatně. Je uspořádáno do 7 anatomických zón.

Masivní 2cm kokosová vrstva (hnědá) – pro tuhost a stabilitu

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.