fofr-nabytek.cz

Matrace dynamic – partnerská

Hodně oblíbený kousek Matrace dynamic - od oblíbené značky MAT jednoduše můžete pořídit zrovna dneska za výhodné peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 8 910 Kč.
Matrace dynamic - partnerská
Ověřit dostupnost »
Značka: MAT
8 910 13 380 Kč Sleva -33%

Partnerská matrace Dynamic, s velmi rozdílnou tuhostí jednotlivých stran. Měkčí strana z pěn NIGHTFLY a GREENGEL nabízí prvotřídní komfort. Pěna Greengel je velmi elastická a díky otevřené buněčné struktuře je zárukou vynikající vzdušnosti, potažmo termoregulace. Spodní vrstva je z pěny ELIOCELL vysoké hustoty, která je zárukou dlouhé životnosti a zvýšené nosnosti. Potah Lyocell obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost.

 

U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace.

 

JÁDRO MATRACE

vrchní deska: pěna GREENGEL;

střední profil: pěna NIGHTFLY;

spodní profil: značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m3

 

V oddělení „Matrace“ nabízíme další kvalitní typy matrací vhodné jak do dětských postelí, tak pro dospělé.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů.