fofr-nabytek.cz

Matrace blue medic visco – pěnová

Tento akční kus Matrace blue medic visco od předního výrobce DP lze koupit momentálně napořád výhodně. Nyní pořídíte od 9 073 Kč.
Matrace blue medic visco - pěnová
Ověřit dostupnost »
Značka: DP
9 073 9 550 Kč Sleva -4%

Luxusní dvoutuhostní 7zónová matrace Blue Medic Visco je vyrobená z antibacteriálních pěn, které přináší vysokou hygienu do vaší ložnice. Pro roznášecí vrstvu je použita vysoce kvalitní visco pěna a pěna s částečky stříbra SILVER FOAM. Visco pěna reaguje na teplotu těla a tlak, kterým tělo na matraci působí a dokonale se přizpůsobuje. Paměťový efekt eliminuje mikroprobuzení, která narušují spánkové cykly a přispívá k hlubšímu spánku. Pěna SILVER FOAM díky stříbrným částečkám nabízí zvýšené hygienické požadavky a díky své měkkosti dodává vysoký komfort při spánku. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií Řešeto, která zvyšuje prodyšnost, vytváří jednotlivé zónování a prodlužuje životnost celé matrace. Matrace je dokonale odvětrávaná a splňuje hygienické požadavky nejnáročnějších zákazníků. Matrace je opatřena odnímatelným, dělitelným, pratelným potahem ActiPRO. Matrace je vhodná pro pevný lamelový, polohovací nebo motorový rošt.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.