fofr-nabytek.cz

Matrace blue medic – pěnová

Tento kvalitní a žádaný výrobek Matrace blue medic - od dodavatele se skvělou pověstí DP můžete sehnat na našich stránkách teď právě ve výhodné akci! Ceny již od 7 458 Kč.
Matrace blue medic - pěnová
Ověřit dostupnost »
Značka: DP
7 458 7 850 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Luxusní dvoutuhostní 7 zónová matrace Blue Medic je vyrobená z antibacteriální pěny a dvou roznášecích vrstev ze SILVER FOAM, které přináší vysokou hygienu do Vaší ložnice. Pěna SILVER FOAM díky stříbrným částečkám nabízí zvýšené hygienické požadavky a díky své měkkosti dodává vysoký komfort při spánku. Jádro matrace je upraveno technologií Řešeto, která zvyšuje prodyšnost, vytváří jednotlivé zónování a prodlužuje životnost celé matrace. Matrace je dokonale odvětrávaná a splňuje hygienické požadavky nejnáročnějších zákazníků. Matrace je vhodná pro pevný lamelový, polohovací nebo motorový rošt.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.