fofr-nabytek.cz

Matrace blue medic junior 80x190cm – pěnová

Tento kvalitní a žádaný produkt Matrace blue medic junior 80x190cm od top značky DPV lze sehnat právě teď u nás až neuvěřitelně levně! Nyní za 5 866 Kč.
Matrace blue medic junior 80x190cm - pěnová
Ověřit dostupnost »
Značka: DPV
5 866 6 175 Kč Sleva -5%

Luxusní dvoutuhostní matrace Blue Medic Junior, je vyrobena z ANTIBAKTERIÁLNÍ pěny a vrstvy ze SILVER FOAM, které přináší vysokou hygienu do Vaší ložnice. Pěna SILVER FOAM díky stříbrným částečkám nabízí zvýšené hygienické požadavky a díky své měkkosti dodává vysoký komfort při spánku. Matrace je bez zónování, díky čemu je vhodná i pro děti. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií ŘEŠETO, která zvyšuje prodyšnost a prodlužuje životnost celé matrace. Matrace je dokonale odvětrávaná a splňuje hygienické požadavky nejnáročnějších zákazníků.

 

Rozměr matrace je 80x190x18cm (š, h, v)

 

Potah matrace ACTI PRO je pratelný na 60°C.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

Další produkty od výrobce DPV