fofr-nabytek.cz

Matrace aspe – 1+1 zdarma – sendvičová

Unikátní a oblíbený produkt Matrace aspe - 1+1 zdarma s osvědčenou značkou Nábytek Harmonia jde koupit teď za báječnou cenu! Nyní získáte od 17 768 Kč.
Matrace aspe - 1+1 zdarma - sendvičová

Prodyšná a pohodlná matrace Aspe je vyrobena z odolných materiálů. Na tužší straně je profilovaná studená pěna HR – 45kg/m3 v oranžové barvě, která dokáže díky své struktuře lépe odvádět vlhkost. Měkčí strana nabízí uživateli komfort viscoelastické-líné pěny v kombinaci s elastickou pěnou gramáže 32kg/m3. Viscoelastická-líná pěna dokáže působením teploty lidského těla rozložit hmotnost na větší plochu, a tím snížit tlak působící na pokožku. Všechny tyto vrstvy jsou skrz provrtány velkými otvory pro dosažení potřebné prodyšnosti celého jádra. Ležení je tak velmi příjemné. Jádro je chráněno separační pleteninou. Matrace je vhodná na lamelový rošt i pevnou podložku. Pratelný potah Mitch do 60°C, dělitelný čtyřstranným zipem na dvě poloviny

MITCH – potah s vysokým obsahem bavlny. Bavlna je příjemná na omak a výborně absorbuje vlhkost.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

MATRACE ČESKÉHO VÝROBCE MÁ CERTIFIKACI, KTERÁ ZDŮRAZŇUJE KVALITU JEJÍHO PROVEDENÍ.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.