fofr-nabytek.cz

Matrace air mono – 140 x 200 cm

Tento diskontní produkt Matrace air mono - 140 od výrobce s dobrým jménem DP získáte právě zde za super cenu. Aktuálně stojí u nás 6 775 Kč.
Matrace air mono - 140 x 200 cm
Ověřit dostupnost »
Značka: DP
6 775 7 132 Kč Sleva -5%

Kvalitní monobloková matrace je vyrobena z odolné a prodyšné SLEEPFOAM pěny. SLEEPFOAM pěna vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií „ŘEŠETO TECHNOLOGY“. Úprava „ŘEŠETO“ zvyšuje především prodyšnost, hygienu i životnost matrace. Díky vyvrtaným otvorům jádro lépe odvětrává. Matrace Air Mono je vyrobena bez použití lepidel, proto ji bez obav můžete pořídit i vašim dětem. Matrace je vhodná pro spánek na břiše a také pro uživatele často měnící spánkovou polohu. Matrace je opatřena luxusním designovým potahem bez proševu rounem, pro dokonalý pocit reakce pěny na lidské tělo. Celková výška matrace je cca 17 cm s nosností do 110 kg, tuhost 4 – spíše tužší.
Potah (úplet) je pratelný, snímatelný, zónově prošitý.

 

Matrace je vhodná na lamelový pevný a polohovací rošt. Český výrobek.

Rozměr matrace : 140x200x17cm

K matraci doporučujeme zakoupit pevný nebo polohovací lamelový rošt.

Matraci lze vyrobit v jakémkoliv rozměru.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.