fofr-nabytek.cz

Matrace adell – pěnová

Oblíbený a kvalitní produkt Matrace adell - od kvalitního výrobce DP jednoduše můžete pořídit aktuálně na webu za rozumné peníze! Aktuálně za super cenu 4 251 Kč.
Matrace adell - pěnová
Ověřit dostupnost »
Značka: DP
4 251 4 475 Kč Sleva -5%

Velmi kvalitní 5ti zónová matrace Adell je vyrobena z dvou prořezaných dílů s horizontálními průduchy pro dokonalé odvětrávání jádra. Jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitní a prodyšné SLEEPFOAM pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Matrace se díky výraznému prořezu dokáže dokonale přizpůsobit obrysům lidského těla a tím se zvyšuje komfort spánku. Díky rozdílným objemovým hmotnostem Sleepfoam pěn poskytuje tato matrace tvrdší a měkčí stranu. Matrace je vhodná na lamelový rošt pevný i polohovací a je určena pro váhovou kategorii do 100kg. Potah je snímatelný, pratelný do 60°C.

 

Potah DRY FAST Argentum – je kombinací velmi efektivní technologie regulace vlhosti a inovativního antibakteriálního zpracování stříbrných iontů. Během vašeho spánku zůstává matrace chladná, svěží a suchá. Zároveň oceníte pohodlnou poddajnost matrace.

 

Vlastnosti potahu:  

– je vybaven chladící (Cool) technologií, která zlepšuje regulaci vlhkosti

– obsahuje stříbrné ionty s antibakteriálními vlastnostmi, stříbrné částice zabraňují     rozmnožování bakterií a tím vzniku zápachu

– je vybaven silikonovou technologií tak, aby zaručil měkkost a poddajnost matrace

– má vynikající dlouhotrvající hydrofilní vlastnosti

 

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.