fofr-nabytek.cz

Matrace 1+1 zdarma airspring memory – partnerská matrace

Nejprodávanější výrobek Matrace 1+1 zdarma airspring memory od značky s dlouholetou historií MAT máte možnost dostat momentálně na našich stránkách za extra cenu! Levně za cenu 16 700 Kč.
Matrace 1+1 zdarma airspring memory - partnerská matrace
Ověřit dostupnost »
Značka: MAT
16 700 33 400 Kč Sleva -50%

Exkluzivní matrace s velmi dobře propracovaným jádrem, vyřezaným do pěnových pružin – matrace Airspring memory. Tato matrace nabízí celopěnovou variantu pro zákazníky, kteří si oblíbili klasické taštičkové matrace pro jejich komfort a vlastnosti dobrého odvětrávání. Vrchní profil tvoří viscoelastická pěna o vysoké hustotě, dále kvalitní HR pěna NIGHTFLY, která je prodyšná a perfektně tvarující. Jádro pěnových pružin je ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 35 kg/m³, spodní profil téže pěny s hustotou 28kg/m³.

 

Tuto matraci lze doporučit i na polohovací rošt, což u standardní kovové taštičky není možné. Exkluzivní výška 22 cm s nosností do 130 kg vám zajistí kvalitní a zdravý spánek celou noc, kdy matrace při každém vašem pohybu sama dýchá. Snímatelný potah BAMBOO s přírodním bambusovým vláknem přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý.

 

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů.