fofr-nabytek.cz

Masivní stolek se šuplíkem mes 15 – k15 hnědá borovica

Kvalitní a oblíbený produkt Masivní stolek se šuplíkem mes 15 od společnosti s úžasnou pověstí MW můžete získat právě teď u nás levně! Ve skvělé akci za 3 836 Kč.
Masivní stolek se šuplíkem mes 15 - k15 hnědá borovica
Ověřit dostupnost »
Značka: MW
3 836

Nechejte na sebe dýchnout masivní nábytek z borovice a čas začne plynout jiným tempem. Dřevěný selský stůl je praktickým bytovým doplňkem. Můžete ho umístit jak do obývacího pokoje, tak do ložnice nebo pracovny. Je vyšší, obdélníkového tvaru a jeho součástí je malý šuplík s kovovou úchytkou. 

Selský nábytek nabízíme v několika odstínech moření, od světle bílé až po tmavě hnědou.  Ošetřený je pravým včelím voskem, což z něj dělá luxusní ekologický nábytek. I tento selský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Vybrat si můžete samostatné díly k sestavení různých typů interiéru, které najdete v souvisejícím zboží níže. Nahlédněte také na další „selské konferenční stoly“. Ve vrchní části stránky si v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín korpusu. 

 

 

Z důvodu výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 Kč dle hodnoty nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Dodací lhůta uvedená u zboží započne až po připsání zálohové částky na bankovní účet. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.