fofr-nabytek.cz

Masivní postel s úložným prostorem varezza 6b (v.44cm) – 160/180 x

Oblíbený a kvalitní kousek Masivní postel s úložným prostorem varezza 6b od značky KLC máte možnost sehnat aktuálně až neuvěřitelně levně. Nyní za 29 280 Kč.
Masivní postel s úložným prostorem varezza 6b (v.44cm) - 160/180 x
Ověřit dostupnost »
Značka: KLC
29 280

Co říkáte na masivní provedení manželské postele Varezza? Už celkový design postele nabízí komfort, pohodlí, eleganci. Postel je vyrobena z bukového masivu v přírodním odstínu, který zaručuje pevnost, odolnost a stálost. Velkou výhodou manželské postele je výška lehací plochy, kdy horní hrana postranice je ve výšce 44cm. Tato výška zaručuje pohodlné ulehání a vstávání z lůžka.

 

Postel nabízí možnost výběru ze dvou rozměrů lůžka – 160x200cm a 180x200cm. Postel se dodává bez matrace, bez roštu. Z matrací můžeme doporučit Odette, z roštů např. Norma fis stabil. K posteli je možné doobjednat noční stolky a komodu.

 

Pro vybavení ložnic jsou manželské postele z masivu zárukou kvality a spokojeného spánku. V souvisejících produktech níže, naleznete variantu postele Varezza bez úložného prostoru.

 

Uvedená cena platí za přírodní odstín č.1/olejované, s úložným prostorem (zásuvka lamino).

 

 

Při výběru postele Varezza 6B zaklikněte výše požadovaný rozměr, odstín moření a typ úložného prostoru. Podle toho se bude odvíjet cena postele.