fofr-nabytek.cz

Masivní postel 90×200 acc 03 – k02 – tmavá borovice

Diskontní výrobek Masivní postel 90x200 acc 03 - originál od výrobce MW můžete nakoupit tady nyní za akční cenu! Aktuálně za 9 333 Kč.
Masivní postel 90x200 acc 03 - k02 - tmavá borovice
Ověřit dostupnost »
Značka: MW
9 333

Tahle postel se pod vámi nerozpadne! Poctivá práce a masivní provedení postele jsou zárukou naprosté spolehlivosti. Selské postele se tak hodí nejen do ložnic, ale najdou uplatnění také v pokojích pro hosty, dětských a studentských pokojících. Díky kvalitnímu borovému dřevu a robustní konstrukci je postel vhodná i pro vysoké zatížení. Selský nábytek nabízíme v několika odstínech moření, od světle bílé až po tmavě hnědou.  Ošetřený je pravým včelím voskem, což z něj dělá luxusní ekologický nábytek. Výrazným prvkem postele je vyšší zadní čelo, o které se budete rádi opírat. Postel nemá úložný prostor ani přední čelo. I tento selský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká – prohlédněte si související zboží níže nebo přímo kategorii „selský nábytek“. Zaujmout by vás mohl také „rustikální nábytek“. Postel dodáváme bez roštu a bez matrace. K selským postelím výrobce doporučuje jak laťové, tak lamelové rošty, jejichž rozměry se volí podle plochy lůžka. Pro rozměr ložné plochy 90x200cm se umisťuje rošt v šíři 90x200cm. Matraci doporučujeme také v rozměru 90x200cm. Možné varianty roštů a matrací naleznete níže, v souvisejících produktech.  K sestavení všech typů interiéru najdete samostatné díly selského nábytku i v souvisejícím zboží níže.

 

Z důvodu výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 Kč dle hodnoty nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Dodací lhůta uvedená u zboží započne až po připsání zálohové částky na bankovní účet. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.