fofr-nabytek.cz

Masivní postel 180×200 acc 03 – k01 – světlá borovice

Vynikající produkt Masivní postel 180x200 acc 03 - od kvalitního výrobce MW můžete najít v naší online nabídce ve výprodejové akci! Nabídka od 14 483 Kč.
Masivní postel 180x200 acc 03 - k01 - světlá borovice
Ověřit dostupnost »
Značka: MW
14 483

Tahle postel se pod vámi nerozpadne! Poctivá práce a masivní provedení postele jsou zárukou naprosté spolehlivosti. Selské postele se tak hodí nejen do ložnic, ale najdou uplatnění také v pokojích pro hosty, dětských a studentských pokojících. Díky kvalitnímu borovému dřevu a robustní konstrukci je postel vhodná i pro vysoké zatížení. Selský nábytek nabízíme v několika odstínech moření, od světle bílé až po tmavě hnědou.  Ošetřený je pravým včelím voskem, což z něj dělá luxusní ekologický nábytek. Výrazným prvkem postele je vyšší zadní čelo, o které se budete rádi opírat. Postel nemá úložný prostor ani přední čelo. I tento selský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká – prohlédněte si související zboží níže nebo přímo kategorii „selský nábytek“. Zaujmout by vás mohl také „rustikální nábytek“. Postel dodáváme bez roštu a bez matrace.  K selským postelím výrobce doporučuje jak laťové, tak lamelové rošty, jejichž rozměry se volí podle plochy lůžka. Pro rozměr ložné plochy 180x200cm, je možné umístit dva rošty 90x200cm nebo samostatný rošt o šíři 180x200cm. Matraci doporučujeme v rozměru 90x200cm anebo 180x200cm. Možné varianty roštů a matrací naleznete níže, v souvisejících produktech. K sestavení všech typů interiéru najdete samostatné díly selského nábytku i v souvisejícím zboží níže.

 

 

Z důvodu výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 Kč dle hodnoty nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Dodací lhůta uvedená u zboží započne až po připsání zálohové částky na bankovní účet. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.