fofr-nabytek.cz

Manželská postel henry 160x200cm – dub bílý/dub šedý

Výjimečný a žádaný výrobek Manželská postel henry 160x200cm - s pečetí kvality od značky FI lze získat v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci! Nyní za 5 169 Kč.
Manželská postel henry 160x200cm - dub bílý/dub šedý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
5 169 5 743 Kč Sleva -9%

Design postele Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Na posteli Henry je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem. Prostor pod postelí oceníte při uklízení, jelikož se do něj snadno dostanete. Můžete tak uklízet bez zbytečné námahy.

 

Ložná plocha postele je 160x200cm. Postel je dodávána bez roštu a matrace. Z našeho sortimentu můžeme doporučit kvalitní matraci Colette nebo AIR Mono. Vhodným roštem je lamelový rošt Double T5. Postel je vyrobena z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Tloušťka lamina je 25mm a postel je opatřena ABS hranami. Rozměry manželské postele Henry jsou 167×207,5×99,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.