fofr-nabytek.cz

Malý psací stůl pure – bílá

Hodně povedený produkt Malý psací stůl pure pocházející od značky CLK pořídíte ještě dnes se slevou! Právě lze objednat jen za 2 967 Kč.
Malý psací stůl pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
2 967 3 297 Kč Sleva -10%

Psací stůl z řady Pure je stejně jako ostatní nábytek vyrobený z kvalitního lamina bílé barvy a jeho horní psací deska je spolu se spodní poličkou lemovaná šedými proužky. Tato police skvěle poslouží pro umístění věcí, které dítě sice potřebuje mít po ruce, ale nechce, aby mu zabíraly místo na pracovní ploše. Může se jednat o krabičku papírových kapesníčků, knihy, slovníky, plastové úložné boxy s roztříděnými samolepkami, washi páskami, razítky, štětci, barvami apod. V přední části se stůl může pochlubit zaoblenými rohy, což působí nejen elegantně, ale také to přispívá k větší bezpečnosti. Ihned pod pracovní deskou, která je opatřená otvorem s plastovou záslepkou, kudy můžete vést kabely k notebooku nebo lampičce, nalezneme dvě úzké zásuvky.

 

V levé straně stolu je zásuvka širší, prakticky dělená na dvě části přepážkou. Toto dělení dítě ocení, bude-li si chtít jednu polovinu nechat například pro zpracované úkoly a druhou polovinu na úkoly, které čekají na splnění. V pravé straně stolu nalezneme užší zásuvku, která je rovněž prakticky dělená. V tomto případě se jedná o plastový rozdělovač, který zásuvku dělí hned do několika malých sektorů a usnadňuje dítěti udržovat ve stole pořádek. Každá kancelářská potřeba tu najde svoje vlastní místečko.

 

Z vnější boční strany stolu je připevněný praktický háček, kam si může dítě pověsit aktovku nebo batoh. K malému psacímu stolu Pure je také možné dokoupit nástavec na stůl, který naleznete v souvisejících produktech níže. Získáte tak případně další úložný prostor, bude již mít na dosah vše potřebné, jeho práce se tím pádem zefektivní, a bude pro něj snadnější podávat ještě lepší výkon. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry malého psacího stolu Pure jsou 113x75x59cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.