fofr-nabytek.cz

Malá ložnice nebula – černá/šedá

Tento levný produkt Malá ložnice nebula - od dodavatele zboží CLK jde koupit na našich stránkách teď právě za outletovou cenu! Nyní nakoupíte za 37 133 Kč.
Malá ložnice nebula - černá/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
37 133

Díky nábytku z kolekce Nebula, který primárně doporučujeme pro věkovou skupinu 12-24let vytvoříte svému dítěti takový prostor, kde se bude cítit samo sebou.

 

Studentská postel Nebula I nadchne každého svou nadčasovostí a moderním provedením. Již na první pohled vás upoutá čelo postele potažené černou imitací kůže, obsahující hned několik úložných kapes, do kterých si může vaše dítě odložit nezbytné věci, které potřebuje mít i při spánku v blízkosti postele. Jistě vás také nadchne moderní vychytávka této postele, kterou je USB vstup z boční strany čela postele. Postel obsahuje kvalitní děrovaný rošt uložený na kovovém rámu a stojí stabilně na kovových nohách. Postel Nebula I má čalouněný i rám postele. Matrace není v ceně postele, ale z našeho sortimentu můžeme doporučit matrace v rozměrech 120x200cm, které naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Noční stolek Nebula vám dokáže nabídnout více úložného prostoru, než je obvyklé. Kromě klasické horní odkládací plochy, kam si většina z nás pokládá mobil, budík či lampičku naleznete na jeho boční straně stylový kovový pořadač na časopisy a knihy, vyrobený z černého děrovaného plechu. Dále má tento noční stolek prostornou zásuvku, kterou zdobí úchytka z hnědé ekokůže. Pod touto zásuvkou najdeme ještě otevřenou polici, pro kterou jistě taktéž najdete skvělé využití. Přední straně nočního stolku dominuje designově velmi pěkně propracovaná černá kovová noha.

 

Tato zásuvková komoda se čtyřmi prostornými zásuvkami s tichým dojezdem a nosností 30kg, nabízí na své horní desce dvě kožené přihrádky s víkem z černé ekokůže. Přední noha je v černé barvě, vyrobena z kovového materiálu s kvalitní povrchovou úpravou. Nejvyšší zásuvka je zdobená černým děrovaným plechem. Všechny úchytky jsou vyrobené z kvalitní hnědé ekokůže a připevněné pomocí kovových spojovacích materiálů. Součástí výrobku je upevnění na zeď, aby se zabránilo převrácení.

 

Malá ložnice Nebula se skládá z těchto prvků:

Studentská postel Nebula I 120x200cm – 135x220x105cm (š, h, v)
Noční stolek Nebula – 54x40x52cm (š, h, v)
Zásuvková komoda Nebula – 78x48x87cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech.