fofr-nabytek.cz

Luxusní zdravotní matrace viscogreen lux – 170 kg

Hodně žádaný produkt Luxusní zdravotní matrace viscogreen lux od dodavatele zboží MAT snadno seženete online za akční cenu! Teď za akční cenu 12 370 Kč.
Luxusní zdravotní matrace viscogreen lux - 170 kg
Ověřit dostupnost »
Značka: MAT
12 370 15 470 Kč Sleva -20%

Luxusní matrace VISCOGREEN LUX je složena ze dvou přírodních pěn z ricinového oleje – Viscogreen a Biogreen. Větší nosnost a tuhost matrace je zajištěna větším poměrem pěny Biogreen. Jedná se o tvrdší matraci s nosností do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která má výjimečnou tvarovou paměť a lépe reaguje na změnu teploty a tlaku a rychleji se přizpůsobuje změnám polohy těla během spánku. Podkladovou vrstvu tvoří odolná pěna Biogreen vyrobená z ricinového oleje a s přídavkem Aloe Vera pro větší hygieničnost.  V porovnání s LAZY-FOAM línou pěnou je komfortnější a šetrnější k životnímu prostředí.

 

Matrace je vybavena odnímatelným potahem EUCALLYS, který je prošitý línou pěnou ještě více zvyšuje komfort matrace. Díky svému složení má matrace výborné zdravotní a antibakteriální vlastnosti. Matrace obsahuje impregnaci ANTIMOSQUITO, která odpuzuje komáry. 

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů.