fofr-nabytek.cz

Ložnice shine i – dub šedý/bílá

Výjimečný produkt Ložnice shine i - od známého dodavatele FI dostanete právě zde v akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 34 456 Kč.
Ložnice shine i - dub šedý/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
34 456

Hlavním prvkem této ložnicové sestavy je samozřejmě velká postel, která již sama o sobě díky polstrovanému čelu zajišťuje pohodlné sezení pro lenošení stejně jako nabízí dostatečně velkou plochu pro váš spánek. Postel je dodávaná bez matrace a roštu. Vzhledem k rozměrům ložné plochy 160x200cm bychom vám pro větší pohodlí a praktičnost doporučili použití dvou roštů 80x200cm a rovněž dvou matrací 80x200cm. Doporučené výrobky z našeho sortimentu naleznete rovněž v souvisejících produktech níže.

 

Z obou stran postele se na vás budou usmívat noční stolky s praktickou zásuvkou. Prostorná šatní skříň vás nadchne svou úložnou plochou, kterou zajišťuje nejen objemná visící plocha, ale taktéž přehledný policový systém. Dvě celoplošná zrcadla na dveřích skříně potom nejen opticky rozšíří prostor, ale také je velmi oceníte, až budete potřebovat překontrolovat svůj zevnějšek. Uvidíte se zde totiž od hlavy až k patě. Drobné oblečení si pak můžete poskládat do přilehlé zásuvkové komody, nad kterou se bude vyjímat další rozlehlé zrcadlo.

 

Nábytek je vyrobený z lamina v dekoru dub šedý s širším profilem rámu. Tento dekor skvěle doplňuje bílá lakovaná fólie aplikovaná na čílkách nábytku, pro jejichž výrobu byla využita MDF deska. Zásuvky se vám budou snadno otevírat díky štíhlým šedým úchytkám v matném provedení, které celý koncept krásně barevně doplňují. Podrobné informace o jednotlivých částech sestavy naleznete po rozkliknutí konkrétního prvku sestavy níže.

 

Ložnice Shine I se skládá z těchto prvků:

Manželská postel Shine 160x200cm – 178,5×100,5×208,5cm (š, v, h)
2x Noční stolek Shine – 53x46x35cm (š, v, h)
Zásuvková komoda Shine – 93×90,5x35cm (š, v, h)
Nástěnné zrcadlo Shine – 93x93x2cm (š, v, h)
Čtyřdvéřová šatní skříň se zrcadly Shine – 179,5x204x55,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Shine naleznete níže v souvisejících produktech.