fofr-nabytek.cz

Ložnice nucleus – bílá/lesk

Akční a ve slevě výrobek Ložnice nucleus - s pečetí kvality od značky FO jednoduše seženete na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 48 955 Kč.
Ložnice nucleus - bílá/lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FO
48 955

S kolekcí nábytku Nucleus vybavíte celou ložnici najednou. Sestava disponuje moderním světlým designem, jenž prosvětlí a opticky zvětší každou místnost. Bílý vysoce lesklý povrch dodává nábytku nádech luxusu. Hlavním použitým materiálem je lamino, které zajistí vysokou otěruvzdornost a jednoduchou údržbu. Kromě postele s vestavěným taburetem naleznete v sestavě ještě noční stolky, zásuvkovou komodu a šatní skříň.

 

Šatní skříň Nucleus dokonale rozzáří a oživí celou místnost. Luxusní bílý povrch ve vysokém lesku doplňuje LED osvětlení, jenž je uschované za stylovým obdélníkovým rámem. Úložný prostor je rozdělen na dvě hlavní části. Levou polovinu tvoří široké police k uložení skládaného oblečení. V pravé části naleznete mimo horní polici také šatníkovou tyč, vhodnou k zavěšení kabátů, košil či šatů. Pokud by vám vnitřní uspořádání skříně nevyhovovalo, máte možnost si uspořádat police tak jak vyhovují vám. Šatníková tyč je vedena po celé šířce a otvory pro upevnění polic najdete v obou vnitřních částech. Víte-li, že prostor k zavěšení oblečení nevyužijete, doporučujeme dokoupit doplňkovou třídílnou sadu vnitřních polic. Pro ještě lepší uspořádání a komfort si můžete přikoupit také doplňkové vnitřní kontejnery či automatický dojezd dveří. Všechny produkty naleznete níže v souvisejících produktech. Nosnost každé z polic je stanovena na 10kg.

 

Vysoce elegantní řešení doplňkového úložného prostoru do vaší ložnice nabízí zásuvková komoda Nucleus. Objemný úložný prostor je řešen pomocí tří širokých zásuvek. Sem si můžete uložit například oblečení, knihy či jakékoliv jiné předměty. Komoda neleží přímo na zemi, nýbrž na stylových kovových podstavcích.

 

Postel s nočními stolky Nucleus se stane dominantou pokoje. Přímo ke konstrukci postele jsou upevněny dva noční stolky s objemnou pojízdnou zásuvkou. Postel je zakončena vestavěným úložným prostorem, jehož horní deska je pokryta stylovým čalouněným. Díky tomuto spojení získáte kromě postele a nočních stolků také široký taburet. Vzhled postele doplňují dvě čtvercové LED osvětlení a čalouněné čelo, zajišťující maximální komfort při čtení či sledování televize. Postel je bez roštu a matrace, ty je nutno dokoupit zvlášť. Vhodné kousky naleznete mimo jiné také níže v souvisejících produktech.

 

Ložnice Nucleus se skládá z těchto prvků:

Šatní skříň Nucleus – 231,1×215,9×63,9cm (š, v, h)
Zásuvková komoda Nucleus – 120,1×85,5×41,3cm (š, v, h)
Postel s nočními stolky Nucleus 160x200cm – 267×119,7×234,7cm (š, v, h).