fofr-nabytek.cz

Latexová matrace klára 18

Žádaný kus Latexová matrace klára originál od značky HA lze získat právě dnes za super peníze. Právě lze objednat jen za 11 540 Kč.
Latexová matrace klára 18
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
11 540

Matrace „královské třídy“ v klasické výšce pro všechny, kteří chtějí pohodlí, termoregulaci a extrémní odolnost a nemohou z jakýchkoliv důvodů použít vysoké (latexové) matrace (např. Spirit).

 

LATEX MONOBLOK:

100% Latex, 100% pohodlí. Pružný, takřka nezničitelný latex je vyroben z 1 kusu s použitím přírodních surovin. Ortopedické 5- zónové (anatomické) jádro s vysokou objemovou hmotností 60 kg/m3 s vyztuženou pánevní zónou. Dokonalé pohodlí, vzdušnost, vynikající ortopedické vlastnosti a kopírování křivek těla. Potah Thermo (60 °C). Jedinečný termoregulační potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell® (32 %) udržuje stabilní teplotu lůžka. Perfektní volba proti pocení. Potah je příjemný na dotek a velmi odolný. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken.

ŠETRNOST A POHODLÍ:

Ramenní zóny (změkčující profilace) uvolňují rameno při spánku na boku a šetrně tak pečují o ramenní klouby, čímž napomáhají zamezit „přeležení ramene“. Profilace zároveň funguje jako II. provzdušňovací stupeň již tak prodyšné matrace. Oblíbená česká matrace Tropico s lety prověřenou konstrukcí. 15 let úspěšně na trhu.

 

PARAMETRY:

V typických, a dokonce i atypických rozměrech
Doporučené uložení: pevné i polohovací lamelové rošty – skvělá pro motorově polohovatelné lamelové rošty!
Doporučená maximální nosnost do 130 kg
Výška matrace 18cm
Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace
Testováno 80.000x
Špičkový antibakteriální a protiroztočový pratelný potah s přírodními vlákny
Vyrobeno v Česku
Jádro monoblok z 1 kusu
Mechanicky testováno, zdravotně nezávadné materiály
Ergonomicky testováno
Termoregulace, bez lepidel

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.