fofr-nabytek.cz

Křeslo ava jim – výběr potahu a noh

Tento exkluzivní výrobek Křeslo ava jim - výběr potahu od společnosti DRE jednoduše můžete pořídit na našich stránkách skutečně levně. Teď za akční cenu 7 602 Kč.
Křeslo ava jim - výběr potahu a noh
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
7 602

Křeslo z kolekce AVA Jim se skvěle hodí ke sledování televize, čtení dobré knihy či jen tak k odpolednímu lenošení. Pokud toto křeslo navíc doplníte i taburetem z dané kolekce, budete ohromeni nejen pohodlím, které se v tomto skvostu skrývá, ale také estetickou stránkou. Nejen že je skvěle vyřešený ušákův design, ale vzhledem ke skutečnosti, že můžete vybírat z desítek čalounění v různé barevnosti i typu tkaniny, vyladíte si křeslo přesně na míru, podle svých preferencí. Rovněž můžete vybírat odstín 13,5cm vysokých masivních bukových nožek ze 7 dostupných dekorů. Křeslo se tedy skládá ze dvou částí: čalouněné sedací části a masivních bukových nožiček.

 

Kostra křesla je vyrobena z masivního buku, DTD, DVD a PRG. Sedací část je tvořena bukovým rámem, vlnitými pružinami, které pomůžou zabezpečit komfort vašeho sezení, PUR pěnou, rounem a nábytkovou látkou. Opěradlo je tvořeno PRG, DTD, popruhy, PUR pěnou, rounem, nábytkou látkou, přičemž područky tvoří smrk, DTD, DVD, PUR pěna, rouno, nábytková látka. Sezení je ve výšce 45,5cm a má hloubku 52cm, šířka sezení je 51/44cm a výška opěradla 61,5cm.

 

Rozměry celého křesla jsou: 107x87x87cm (v, š, h)

 

Další prvky kolekce AVA Jim naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Z důvodů výroby křesla na zakázku (výběr potahové látky, výběr odstínu nožek), jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 – 2000 Kč dle hodnoty křesla. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky max. do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.