fofr-nabytek.cz

Kredenc s osvětlením klement – dub april/černý

Nový produkt Kredenc s osvětlením klement - od odblíbeného výrobce BF seženete tady extra se slevou. Akční ceny od 10 898 Kč.
Kredenc s osvětlením klement - dub april/černý
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
10 898

Jsme rádi, že vám můžeme představit kolekci Klement, která vyniká svým detailním propracováním a kvalitním materiálovým složením. Už na první pohled zaujme originalita designu a barevná kombinace.

Kolekce Klement je určena pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Je vyrobena v kombinaci MDF desky a lamina (tl. 16mm), v dekoru dřeva dub april s černými doplňky, které zvýrazňují celkové provedení kolekce Klement. Horní desky korpusů mají tloušťku 22mm a ABS hrany 0,5mm-1,5mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky potažené PVC fólií, tl. 18mm. K dekoru dub april, který je imitací dřeva, jsou použity kovové úchyty v černé barvě a působí elegantně. Nejen barevná kombinace několika materiálů, ale také praktické prvky, jako tiché dovírání dvířek a plnovýsuvné šuplíky, jsou kladné vlastnosti, které jsou pro zákazníka důležitým ukazatelem. Originalitu sestavě dodává masivní rylovaná ozdobná lišta, která je osvětlená a je součástí všech vitrín, komod, skříní a tv stolku. Tmavé lišty a sokl nábytku tvoří s dekorem dřeva dub april estetický soulad barev, který dodává nábytku originalitu.

 

 

Nabízená vitrína/kredenc Klement má troje dvířka. Za prosklenými dvířky je skleněná a dřevěná police s LED osvětlením. Prostor na levé straně má tři police. Sklo dveří je temperované. Na umístění dekorací nebo čajového servisu nabízí dostatečný úložný prostor. Pokud budete chtít vitrínu bez osvětlení, naleznete ji v souvisejících produktech.

 

Pro vybavení jídelny nebo obývacího pokoje nabízíme další prvky, které dokonale sladíte s nabízeným prostorem. Veškeré prvky kolekce Klement naleznete níže, v souvisejících produktech.