fofr-nabytek.cz

Kredenc ivo ii – dub april

Tento velmi žádaný produkt Kredenc ivo ii - od známé značky BF snadno můžete pořídit zde za super cenu. Cena již od 8 561 Kč.
Kredenc ivo ii - dub april
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
8 561

Kvalitní nábytek byl a stále je, požadovaným kritériem při vybavení domácnosti. Na našich stránkách se vám snažíme představit ty nejzajímavější kolekce, díky kterým můžete kvalitně, moderně a stylově vybavit jakoukoli část vašeho domova. Co říkáte na kolekci Ivo, kde se skloubil klasický vzhled nábytku s moderními prvky? Tato varianta nábytku je určena především pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo pracoven a předsíní. Dekor dub april, v kombinaci kovových nožek, dodává nábytku originální vzhled a je velmi dobrou imitací dřeva. Na výrobu nábytku bylo použito kvalitní lamino v dekoru dřeva dub april, kde korpusy mají tloušťku 16mm a jsou ohraněny ABS lištou o síle 0,5mm a 15mm. Vršky korpusů mají tloušťku 22mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky o síle 18mm a jsou potaženy fólií. Nezbytnou součástí nábytku jsou kovové úchyty, které jsou podlouhlé a nabízí pohodlné uchycení při otevírání dvířek či šuplíků. Díky systému tichého dovírání dvířek, bude nábytek ušetřen od hlučného zavírání, které umí být mnohdy nepříjemné. Kvalitními pojezdy GTV jsou vybaveny zásuvky, což poznáte při jejich otevírání. Vnitřní police jsou také v tloušťce 16mm a jsou ohraněny ABS lištou 0,5mm. V obývacím pokoji by neměly chybět komody, kde můžeme uložit vše potřebné, co nechceme, aby bylo položené na stolku. Pokud hledáte skříňku, která má dostatek úložného prostoru, můžeme vám nabídnout kredenc Ivo, u kterého je nakombinovaný dekor dřeva s prosklením. Uvnitř prosklenné části kredence jsou dvě skleněné police, které jsou podsvícené LED osvětlením, což je velmi efektní zejména večer, kdy si chceme udělat komorní atmosféru.Ve spodní části je umístěna dřevěná police (lamino), která už sneze větší zátěž.

 

Kolekce Ivo nabízí mnoho prvků, jako jsou televizní stolek, komody, vitríny, jídelní stůl, skříně, police nebo konferenční stolek, které máme zobrazeny níže v souvisejících produktech. O kolekci Ivo můžeme říct, že jde o vkusný nábytek, který dodá interiéru patřičnou eleganci.

 

Pozn. V záložce „Přiložené soubory“ naleznete montážní návod kredence.