fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek z masivu mes 06b – k16 antická bílá

Designový výrobek Konferenční stolek z masivu mes 06b od top značky MW jde sehnat teď za příznivou cenu. Výhodně teď u nás za 7 965 Kč.
Konferenční stolek z masivu mes 06b - k16 antická bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MW
7 965

Nechejte na sebe dýchnout masivní nábytek z borovice a čas začne plynout jiným tempem. Dřevěný selský stůl je praktickým bytovým doplňkem. Skládá se z rovných nohou o tloušťce 8x8cm, hladké horní desky a šikovné dolní police na noviny, pletení, či misku s oříšky. Výška výklenku mezi horní částí a policí je 25 cm. Díky kvalitnímu borovému dřevu a robustní konstrukci je tento konferenční stolek vhodný i pro vysoké zatížení. Selský nábytek nabízíme v několika odstínech moření, od světle bílé až po tmavě hnědou. Ošetřený je pravým včelím voskem, což z něj dělá luxusní ekologický nábytek. I tento selský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Vybrat si můžete samostatné díly k sestavení různých typů interiéru, které najdete v souvisejícím zboží níže. Nahlédněte také na další „selské konferenční stoly“. Ve vrchní části stránky si v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín korpusu.

 

 

Z důvodu výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 Kč dle hodnoty nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Dodací lhůta uvedená u zboží započne až po připsání zálohové částky na bankovní účet. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.