fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek olaf – borovice andersen/dub nash

Tento diskontní kousek Konferenční stolek olaf - borovice od dodavatele s dobrým jménem DOL snadno můžete pořídit momentálně v naši nabídce ve výhodné akci! Akční cena 2 795 Kč.
Konferenční stolek olaf - borovice andersen/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
2 795

Konferenční stolek Olaf v čisté linii skandinávského stylu a čtvercového provedení s délkou strany 80,5cm je přesně to, co jste hledali. Ačkoliv se to nezdá, úložný prostor, který tento konferenční stůl, v půli příčkou dělený, nabízí, je více než dostačující. Do obou prostorných výklenků můžete uložit ovladače, nebo cokoli, co potřebujete v daný okamžik skrýt z dohledu. Což jistě oceníte ve chvíli, kdy přijdou nečekaní hosté.

 

Stejně tak můžete otevřené výklenky vhodně dekorovat časopisy, svíčkami či knihami a doladit tak atmosféru. Konferenční stolek Olaf stojí stabilně na nožkách v dekoru dub nash, který nalezneme taktéž na horní desce. Tento dekor se kombinuje s borovicí andersen laděnou do bíla, díky čemuž nábytek působí harmonizujícím dojmem a celý prostor zútulňuje.  Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina těla je 16mm, horní desky 25mm.  Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek je vhodný pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry konferenčního stolku Olaf jsou 80,5x35x80,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Olaf najdete níže v souvisejících produktech.