fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek ivo – dub april

Tento skvělý výrobek Konferenční stolek ivo - od známého předního výrobce BF jednoduše můžete najít právě teď u nás za parádní cenu. Cena od 4 728 Kč.
Konferenční stolek ivo - dub april
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
4 728

Kvalitní nábytek byl a stále je, požadovaným kritériem při vybavení domácnosti. Na našich stránkách se vám snažíme představit ty nejzajímavější kolekce, díky kterým můžete kvalitně, moderně a stylově vybavit jakoukoli část vašeho domova. Co říkáte na kolekci Ivo, kde se skloubil klasický vzhled nábytku s moderními prvky? Tato varianta nábytku je určena především pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo pracoven a předsíní. Dekor dub april, v kombinaci kovových nožek, dodává nábytku originální vzhled a je velmi dobrou imitací dřeva. Na výrobu nábytku bylo použito kvalitní lamino v dekoru dřeva dub april, kde korpusy mají tloušťku 16mm a jsou ohraněny ABS lištou o síle 0,5mm a 15mm. Vršky korpusů mají tloušťku 22mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky o síle 18mm a jsou potaženy fólií. Nezbytnou součástí nábytku jsou kovové úchyty, které jsou podlouhlé a nabízí pohodlné uchycení při otevírání dvířek či šuplíků. Díky systému tichého dovírání dvířek, bude nábytek ušetřen od hlučného zavírání, které umí být mnohdy nepříjemné. Kvalitními pojezdy GTV jsou vybaveny zásuvky, což poznáte při jejich otevírání. Vnitřní police jsou také v tloušťce 16mm a jsou ohraněny ABS lištou 0,5mm. Dalším důležitým prvkem obývacích pokojů jsou konferenční stolky. Je výborným pomocníkem při návštěvách, kde si můžeme odložit kávu, čaj nebo malé občerstvení. Můžeme na něj umístit také vázičku s květinou. Nabízený konferenční stolek Ivo je obdélníkového tvaru, horní deska se dá rozložit a tím se zvětší plocha horní desky. Stabilitu zaručuje středová noha. Díky svému provedení můžete stolek využít i do konferenčních místností nebo pracoven.

 

Kolekce Ivo nabízí mnoho prvků, jako jsou televizní stolek, komody, vitríny, jídelní stůl, skříně, police nebo konferenční stolek, které máme zobrazeny níže v souvisejících produktech. O kolekci Ivo můžeme říct, že jde o vkusný nábytek, který dodá interiéru patřičnou eleganci.

 

Pozn. V záložce „Přiložené soubory“ naleznete montážní návod konferenčního stolku.