fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek dorian – beton/dub wotan

Tento kvalitní a žádaný produkt Konferenční stolek dorian - beton/dub od výrobce DOL jednoduše seženete v aktuální nabídce extra se slevou. Cenově vychází na 3 075 Kč.
Konferenční stolek dorian - beton/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
3 075
Popis produktu

Velmi praktickým pomocníkem obývacích pokojů jsou konferenční stolky. Obzvlášť, když čekáme návštěvu, se kterou si rádi vychutnáme odpolední kávu. Pro tyto účely odkládání jsou konferenční stolky tolik oblíbené. Pokud by si někdo chtěl na konferenční stolek položit nohy, nebylo by to sice úplně společensky vhodné, ale tento stolek by to jistě zvládl. Horní desku lze zatížit až 15kg. Konferenční stolek Dorian je čtvercového tvaru a kromě horní odkládací plochy je jeho součástí spodní deska, kam si můžeme odložit třeba noviny, časopisy, mobil či televizní ovladač.

 

Vnitřní prostor je vpůli rozdělený na dva výklenky o rozměrech 73,3×18,4×39,1cm (š, v, h) s nosností 7kg. Výrobním materiálem nábytku kolekce Dorian je kvalitní lamino v dekoru beton milénium v kombinaci s přírodním dekorem dub wotan. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nožky v černé barvě jsou z kovu.

 

Rozměry konferenčního stolku Dorian jsou 80×37,1x80cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Dorian naleznete v souvisejících produktech níže.