fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek carter – dub šedý/bílá

Kvalitní a velmi žádaný kus Konferenční stolek carter - dub od našeho výrobce FI jednoduše seženete tady v bezva akci! Aktuálně stojí u nás 3 075 Kč.
Konferenční stolek carter - dub šedý/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
3 075

Každý z nás během dne stráví chvíli na sedačce a oceníme tak možnost odložit si někam věci, které chceme mít u sebe. Konferenční stolek Carter se stane důležitým pomocníkem ve vašem obývacím pokoji. Během dne si na něj budete moct odložit vše, co budete potřebovat. Přes noviny, ovladače, misku s pochoutkami, telefon, notebook až po unavené nohy, když se večer vrátíte z práce. Věci můžete odložit jak na horní desku stolku, tak na skleněnou polici nebo na spodní desku, čímž je zajištěna velká odkládací plocha.

 

Kromě praktického využití plní i funkci stylovou. Elegantní spojení bílé lesklé barvy s dekorem dubu šedého dělá z konferenčního stolku velmi atraktivní prvek. Stolek je vybaven kolečky, díky kterým jej můžete kdykoli, snadno a bez větší námahy přesunovat. Kolečka oceníte zejména při úklidu. Výrobním materiálem je lamino o tloušťce 16mm. Tento materiál potěší odolností proti krátkodobé vlhkosti a snadno udržovatelným povrchem. Horní deska je vyrobena z MDF a potažena lesklou fólií, díky které je v lesku. Stolek je posílen HDF 3mm. Tloušťka skleněné police je 6mm. Stolek Carter je obdélníkového tvaru a disponuje rozměry 101x60x45cm (š, h, v). 

 

Konferenční stolek Carter v jiném barevném provedení najdete níže v souvisejících produktech spolu s dalšími tipy na nábytek do obývacího pokoje.

 

Veškeré produkty z kolekce Carter naleznete níže v souvisejících produktech.