fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek brando – bílá / beton

Velmi oblíbený kus Konferenční stolek brando - bílá od výrobce se zárukou kvality BF snadno můžete získat u nás právě za výborné peníze! Ve skvělé akci za 3 223 Kč.
Konferenční stolek brando - bílá / beton
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
3 223

Pokud jste milovníky moderního nábytku, ze kterého už na první pohled vyzařuje originalita a kvalita provedení, máme tu pro vás kolekci Brando. Bílá barva této kolekce zesvětlí prostory obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. A díky vysokému lesku, který je použitý na čelní plochy nábytku, působí sestava luxusně.

 

Nábytek Brando je vyroben z kvalitního lamina v bílé barvě, o tloušťce 16mm. Korpusy jsou ohraněny ABS páskou 0,5mm. Velmi efektní jsou přední plochy nábytku, které jsou vyrobeny z MDF desky o tloušťce 18mm a jsou potaženy fólií v bílém lesku. MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Co jistě nábytek oživí jsou boční lišty na předních plochách, které jsou v v imitaci betonu (šedá), což je imitace kamene. Vrchní desky stolů mají tloušťku 28mm. Nábytek má plastové nohy, bez možnosti nastavení výšky.

 

Velmi praktickým pomocníkem obývacích pokojů jsou konferenční stolky. Obzvlášť, když čekáme návštěvu, se kterou si rádi vychutnáme odpolední kávu, sníme malý zákusek. Pro tyto účely odkládání jsou konferenční stolky tolik oblíbené. Lze na ně umísti i dekoraci nebo vázičku s květinou. Nabízený konferenční stolek Brando je obdélníkového tvaru a kromě horní odkládací plochy je jeho součástí spodní deska, kam si můžeme odložit třeba noviny. 

 

Rozměry konferenčního stolku Brando jsou 67x102x49cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Brando najdete níže v souvisejících produktech.