fofr-nabytek.cz

Komoda se zrcadlem ema – bílá

Tento akční výrobek Komoda se zrcadlem ema od kvalitní značky CLK je dostupný na našich stránkách teď ve výhodné akci. Výhodně za super cenu 8 610 Kč.
Komoda se zrcadlem ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
8 610

Připravili jsme pro vás dívčí toaletní stolek. Kombinaci praktické zásuvkové komody a krásného zrcadla. Jejich spojením vznikne vskutku originální kousek nábytku. A věřte, že vaše dcera bude nadšená.

 

Komoda Ema se skládá ze tří prostorných zásuvek. Otevírají se pomocí jedinečných úchytek. Nosnost každé zásuvky je až 30kg, čili do nich můžete krom oblečení schovat bez obav i hračky či knihy. Navíc zásuvky jsou obohaceny o tiché zavírání pomocí tlumiče. Zrcadlo Ema je navrženo speciálně pro zásuvkovou komodu ze stejné kolekce. Nedá se samostatně připevnit na zeď. Každopádně je určeno pro menší i větší parádnice. Malé parádnice nadchne svým zdobeným provedením.

 

Komoda Ema je vyrobena z kvalitního lamina a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Nábytek je v bílé barvě některé části jsou v lesku. Díky tomu se k nábytku snadno přiřazují doplňky. Dodáván je v demontu. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen.

 

Komoda se zrcadlem Ema se skládá z těchto prvků: 

Komoda Ema – 90x50x84cm (š, h, v).
Zrcadlo Ema – 90x5x79cm (š, h, v)  

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.