fofr-nabytek.cz

Komoda se zrcadlem annie – dub provence

Zcela unikátní kus Komoda se zrcadlem annie od výrobce se skvělou pověstí LB můžete dostat nyní až neuvěřitelně levně. Nabídka již od 11 146 Kč.
Komoda se zrcadlem annie - dub provence
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
11 146 13 113 Kč Sleva -15%
Popis produktu

Díky nábytku z kolekce Annie se interiér naplní romantikou ve stylu provence a neuvěřitelnou útulností. Lehké lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost a přirozenost. Taková přírodní paleta textur přemění každou domácnost na útulnou a atraktivní a naplní ji kouzlem venkovského francouzského stylu. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v dekoru dub provence.

 

Nabízená komoda Annie je šuplíková a umíme si ji představit v ložnici i dětském pokoji. V horní části komody jsou dvě menší zásuvky (rozměr jedné z nich 41,1x16cm). Pod nimi se nachází další tři zásuvky (82,6x16cm). Maximální zatížení všech zásuvek je 15kg. Komodu doporučujeme umístit ke zdi a na zeď nad ní zavěsit zrcadlo – získáte tak kosmetický koutek. Zrcadlo je složeno ze tří částí, jedno velké čelní zrcadlo a dvě úzká boční zrcadla. Levé i pravé boční zrcadlo je pohybovatelné a můžete si jeho polohu nastavit podle vašich preferencí. Rozměry komody jsou 81x100x46cm (v, š, h). Rozměry zrcadla jsou 87x120x6cm (v, š, h).

 

V souvisejících produktech naleznete ostatní prvky z kolekce Annie a můžete tak domácnost vybavit podle vašich představ.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.