fofr-nabytek.cz

Komoda se šuplíky rea ottawa up 2 – buk

Unikátní a oblíbený kus Komoda se šuplíky rea ottawa up originál od značky DRE snadno najdete u nás ve výhodné akci. Produkt momentálně prodáváme za 5 434 Kč.
Komoda se šuplíky rea ottawa up 2 - buk
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
5 434

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru. 

Komoda Rea Ottawa Up 2 v odstínu buk má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm. Ostatní desky mají tloušťku 16 mm a ABS hranu 0,5 mm. Komoda se skládá ze 4 samostatných zásuvek. Hloubka spodních zásuvek je 40 cm a pohodlně ji díky plnovýsuvu vysunete. U zásuvek je použito kování, které zaručí tichý a hladký chod. Komoda je dostupná v rozměrech 103x87x43 cm (v, š, h.) Obdobné komody naleznete také v kategorii vysoké komody.

Program Rea nabízí hned několik variant komod, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže.