fofr-nabytek.cz

Komoda s 6 kontejnerovými zásuvkami rea amy 18 – ořech rockpile

Hodně oblíbený produkt Komoda s 6 kontejnerovými zásuvkami rea amy od společnosti s předním postavením na trhu DRE jde nakoupit tady a teď právě za nejnižší cenu! Výhodně za skvělou cenu 6 928 Kč.
Komoda s 6 kontejnerovými zásuvkami rea amy 18 - ořech rockpile
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
6 928

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standart. Všechny komody mají kovové nožičky vysoké 2 cm. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Komoda REA Amy 18 v odstínu ořech rockpile má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm, zásuvky 16 mm + ABS 1 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Obsahuje 6 kontejnerů. Barvu lišt (B (3ks) + H (3ks)) si můžete zvolit v odstínu korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Vnitřní vybavení komody je znázorněné na perokresbě. Rozměry komody jsou: 90x131x40cm (v,š,h.) Podobné zboží najdete v kategorii Komody do ložnice.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.