fofr-nabytek.cz

Komoda rea ottawa up 4 – dub canyon

Kvalitní kousek Komoda rea ottawa up 4 s osvědčenou značkou DRE máte možnost koupit tady za akční cenu. Teď v akci 8 283 Kč.
Komoda rea ottawa up 4 - dub canyon
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
8 283

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru. 

Komoda Rea Ottawa Up 4 v odstínu dub canyon má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm. Ostatní desky mají tloušťku 16 mm a ABS hranu 0,5 mm. Komoda se skládá ze 2 samostatných zásuvek s plastovou výplní (mléčná) a 4 dvířek. Hloubka spodních zásuvek je 40 cm a pohodlně ji díky plnovýsuvu vysunete. U zásuvek je použito kování, které zaručí tichý a hladký chod. Komoda je dostupná v rozměrech 103x174x43 cm (v, š, h.)  Obdobné komody naleznete také v kategorii vysoké komody.

 

Program Rea nabízí hned několik variant komod, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže.