fofr-nabytek.cz

Komoda moli 9 – bílý lux/tyrkys

Zlevněný produkt Komoda moli 9 - pocházející od značky MB máte možnost nakoupit zde teď ve slevě! Nyní pořídíte jen za 4 408 Kč.
Komoda moli 9 - bílý lux/tyrkys
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
4 408 5 510 Kč Sleva -20%

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen.

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Komoda je členěna na část dvéřovou, šuplíkovou s přihrádkami.

 

 V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Tuto komodu dodáváme pouze s šuplíky na levé straně, nelze ji zrcadlově obrátit – viz.obrázek.