fofr-nabytek.cz

Kombinovaný regál ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Oblíbený a kvalitní produkt Kombinovaný regál ezra - od výrobce LB jde nakoupit teď se slevou. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 393 Kč.
Kombinovaný regál ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
4 393 4 881 Kč Sleva -9%

Chcete zařídit domácnost podle nejnovějších trendů? Pak by vám mohl padnout do oka kombinovaný regál Ezra, který se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design regálu oživují stylové čtvercové úchytky. Kromě vizuální stránky, nesmíme opomenout úložný prostor, kterým regál disponuje.

 

Regál je tvořen dvířky, zásuvkou a otevřeným policovým prostorem. Za dvířky se nachází dvě police. Zásuvka je na kuličkových pojezdech a dvířka jsou vybavena panty s integrovaným kováním, díky kterým se zavírají hladce a tiše. Regál je možné smontovat v levém nebo pravém provedení dle vašich preferencí. Regál je vyroben z kvalitního lamina, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry kombinovaného regálu Ezra jsou 60x40x161,7cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ezra najdete níže v souvisejících produktech.