fofr-nabytek.cz

Kombinovaná skříň rasmus 5 – bílá/šedá/dub artisan

Velmi prodávaný výrobek Kombinovaná skříň rasmus 5 - od společnosti s předním postavením na trhu MB je k sehnání u nás nyní téměř zdarma! V současnosti za 4 226 Kč.
Kombinovaná skříň rasmus 5 - bílá/šedá/dub artisan
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
4 226
Popis produktu

Pokud plánujete vybavit dětský nebo studentský pokoj moderním a praktickým nábytkem, máme pro vás kolekci Rasmus. Už na první pohled osloví svým designem a barevnou kombinací. Moderní provedení v neutrálních barvách se hodí do dívčích i chlapeckých pokojů. Díky možnosti výběru jednotlivých dílů lze pokoj seskládat podle představ. Na výrobu nábytku je použito lamino o tloušťce 16mm v kombinaci barev bílá a šedá společně s dekorem dřeva dub artisan. Co jistě oceníte je umístění vyšších nohou, díky kterým je prostor vzdušný a je lepší dostupnost při úklidu. Úchytky jsou drobné, čtvercového tvaru, ve světlé barvě. Kolekce Rasmus nabízí jednodvéřovou kombinovanou skříň, jejíž součástí jsou horní dvířka s policemi, pod kterými je otevřený úložný prostor a skříňka se šuplíkem. Dvířka je možné namontovat na pravé i levé otevírání.

V kombinaci s postelí, psacím stolem, komodou a dalšími prvky z této kolekce, vytvoříte krásnou a vzdušnou sestavu.

 

Zalíbila se vám kolekce Rasmus? Pokud máte rádi vzdušný a moderní styl nábytku, můžeme vám tuto kolekci jedině doporučit. Ostatní díly nábytku Rasmus naleznete v souvisejících produktech.