fofr-nabytek.cz

Kombinovaná skříň barney – dub/šedá/bílá

Tento velmi oblíbený výrobek Kombinovaná skříň barney - od spolehlivého výrobce MB pohodlně získáte u nás nyní za nejnižší cenu! Cenově vychází na 3 755 Kč.
Kombinovaná skříň barney - dub/šedá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
3 755 4 694 Kč Sleva -20%

Kombinovaná skříň Barney nabízí uživatelům vysokou variabilitu, co se týče úložného a odkládacího prostoru. Ve spodní části nalezneme dva poměrně objemné pojízdné šuplíky, kam si může váš potomek uložit například hračky či deky. Na zásuvky navazují dva otevřené výklenky jako stvořené pro dekoraci, knihy či menší rostliny. Zbylé věci, které nechcete nechávat volně ležet na zemi, uložíte do dvou velkých uzavřených skříněk.

 

Moderní jemný nadčasový design najde oblibu u chlapců i dívek. Vhodný je tudíž i do pokojů pro více sourozenců. Zaujme svým nadčasovým moderním designem v čele s použitím dekoru hřejivého dubu biscuit, bílé barvy a imitace šedého kamene. Snadnou údržbu a vysokou otěruvzdornost nábytku zajistí lamino, jakožto hlavní použitý materiál. Nečistoty tak snadno setřete hadříkem. Čtyři nízké nohy nenaruší design skříně a zároveň ji ochrání před vlhkostí. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry kombinované skříně Barney jsou 60x182x40cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Barney naleznete níže v souvisejících produktech.