fofr-nabytek.cz

Kombinovaná šatní skříň racer – bílá/černá/červená

Neodolatelný produkt Kombinovaná šatní skříň racer - od výrobce s dlouholetou historií LB je dostupný tady a teď právě za extra cenu. Nyní nakoupíte za 12 425 Kč.
Kombinovaná šatní skříň racer - bílá/černá/červená
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
12 425 15 531 Kč Sleva -19%
Popis produktu

Dětský pokoj Racer je dokonalým světem pro realizaci vašeho dítěte. Šatní skříň pro kluky ze série dětského nábytku v závodnickém stylu Racer je dělená na několik částí. Levá část za dvířky s potiskem skrývá dvě police na skládané prádlo. Každá z polic může být zatížena až 15kg. Pod dvířky vaše děti potěší malý otevřený prostor na vystavení hraček.  V pravé široké části skříně naleznete šatní tyč. Skříň je ve spodní části doplněná také dvěma zásuvkami na kuličkových pojezdech, kam lze uschovat drobnosti, jako spodní prádlo či ponožky. Každou ze zásuvek můžete zatížit až 25kg a její rozměry jsou 66,2×30,4cm (š, v). 

 

Toto schéma dělení pomáhá dítěti lépe si organizovat daný úložný prostor a udržovat ve skříni pořádek. Přední plocha skříně je v lesku. Podpěry jsou výškově nastavitelné, aby se vyrovnaly případné nerovnosti podlahy, a to až do výšky 30mm. Díky dalším ozdobným prvkům se stává nejen funkčním ale i estetickým modulem v dětském pokoji pro kluky. Úchytky jsou z plastu černé barvy. Spolu s dalším nábytkem z řady Racer pak můžete vytvořit opravdu krásné a inspirativní prostředí pro vaše děti.

 

 

Rozměry šatní skříně Racer jsou 136,2×201,9x57cm (š, v, h)

 

V souvisejících produktech naleznete další prvky z kolekce Racer.